کلیه کاربران و نمایندگان سرو دیتا موظف به رعایت قوانین و شرایط سرویس دهی می باشند. ثبت نام در سرو دیتا و استفاده از هر یک از سرویس ها، به منزله پذیرش کلیه قوانین بوده و در صورت نقض آنها سرو دیتا حق برخورد با کاربر متخلف را خواهد داشت.

فصل اول؛ ثبت نام، فعال سازی و تحویل سرویس

کاربر موظف است برای ثبت نام در سایت ، اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق و معتبر با حروف فارسی وارد نمایند. در صورتی که به هر دلیل اطلاعات ناقص یا غیر واقعی باشد کلیه سرویس های کاربر در حالت تعلیق قرار گرفته و هزینه سرویس ها قابل برگشت نمی باشد. تنها با ارائه اطلاعات صحیح و معتبر، سرویس های کاربر از حالت تعلیق خارج و فعال می گردد.

هرگونه تغییر اطلاعات کاربر در سیستم مانند تغییر ایمیل ، نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و... صرفا با ارائه اسناد معتبر از طرف کاربر قابل انجام خواهد بود.

هویت دیجیتال کاربر از طریق آدرس پست الکترونیک و شماره تلفن همراه او بررسی میشود. در صورتی که دسترسی کاربر به سیستم (به دلیل بروز هرگونه مشکل یا سهل انگاری در اطلاع رسانی به موقع و بروز رسانی مشخصات ذکر شده) قطع گردد سرو دیتا به درخواست های کاربر رسیدگی نخواهد نمود.

فصل دوم؛ ضوابط اجاره سرور مجازی

سرور های مجازی و اختصاصی به صورت مدیریت نشده (self managed) به کاربر تحویل داده میشوند و مدیریت سرور ها به عهده کاربر می باشد مگر اینکه حلاف این قبل از خرید بین کاربر و سرو دیتا توافق شده باشد. به عبارت دیگر سرو دیتا الزامی برای رفع مشکلاتی که ناشی از خود سرور و یا مشکلات سخت افزاری و شبکه‌ای نیست (مانند پشتیبانی نکردن سرور از بک نرم افزار بخصوص) ندارد و در صورت قبول بررسی و رفع این گونه مشکلات،‌صرفا در جهت جلب رضایت بیشتر کاربران خواهد بود.

کلیه سرورهای مجازی پس از پرداخت کاربر حداکثر طی ۱ ساعت نصب و تحویل کاربر می شوند. البته با توجه به اینکه همیشه امکان بروز مشکل در سیستم وجود دارد،‌این زمان در موارد بسیار نادر تا ۲۴ ساعت نیز ممکن است طول کشد. در ضمن در صورت درخواست کاربر برای انجام تغییرات در سرور مانند نصب یک کنترل پنل یا کانفیگ یک سیستم خاص، با توحه به اینکه به صورت دستی انجام خواهد شد،‌ تحویل نهایی سرور ممکن است تا ۷۲ ساعت به درازا بکشید که تلاش سرو دیتا کاهش کردن این زمان می‌باشد.

به جهت اینکه سرورهای مجازی منابع سرور را به صورت انحصاری به خود اختصاص می دهند ، مشتری حداکثر ۴۸ ساعت قبل از ‏سر رسید وظیفه دارد برای تمدید یا لغو کردن سرویس خود اقدام ‏نماید و در غیر این صورت سرو دیتا سرویس مشترک را لغو شده قلمداد خواهد کرد.

سرو دیتا وظیفه پشتیبانی فنی سرورهای مجازی را دارد و کاربران می‌توانند از طرقی که در پشتیبانی و یا تماس با ما درج شده، با کارشناسان فنی سرو دیتا تماس گرفته و مشکلات خود را بیان کنند.

سرو‌دیتا برای راه‌اندازی سرویس‌های خود از پروتکل SSH بر روی هر دو سیستم‌ عامل ویندوز و ابونتو استفاده می‌کند. در نتیجه نرم افزاری جهت برقراری این اتصال بر روی سیستم‌عامل‌های ویندوز نصب شده که همیشه و در هر حالت در حال اجرا است. شما می‌توانید بعد از نصب و تحویل سرویس خود این نرم افزار را حذف یا غیر فعال نمایید بدون اینکه با مشکلی در سرور‌ مجازی خود مواجه شوید. در نتیجه در صورت رخداد هر گونه رخنه و یا نفوذ امنیتی به سرور شما از این پروتکل، مسئولیتی متوجه سرو‌دیتا نخواهد بود.

فصل سوم؛ ضوابط اجاره سرور اختصاصی

زمان تحویل سرور های اختصاصی حداکثر ۷ روز است. در صورتی که کاربر نیاز به سرور اختصاصی با شرایط فوری داشته باشد، لازم است درخواست خود را قبل از سفارش به واحد فروش اطلاع دهد.

سرو دیتا مسئولیتی در قبال پشتیبانی فنی سرور اختصاصی به کاربر نداشته و کاربر موظف به استفاده از ارتباط ریموت خواهد بود مگر آنکه خلاف آن اعلام شده باشد.

سرو دیتا تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سرور از راه دور گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و در صورتی که بروز مشکل به خاطر سوء عملکرد کاربر باشد هزینه پشتیبانی از کاربر اخذ خواهد شد.

در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود کاربر موظف به اعلام مورد به بخش پشتیبانی بوده و سرو دیتا پس از اطلاع، موظف به تعویض سخت افزار معیوب به صورت رایگان می باشد.

در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا ۴۸ ساعت بعد از زمان سر رسید، سرور کاربر از طرف سرو دیتا لغو شده قلمداد گردیده و سرو‌دیتا هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک آپ کاربر نخواهد داشت. البته سرور تا پایان مدت قرار داد فعال خواهد ماند.

فصل چهارم؛ ضوابط خاص خدمات تامین لایسنس

سرو دیتا مسئولیتی در قبال تامین لایسنس کاربران نداشته و صرفا این کار را در جهت افزایش رضایت مشتریان انجام می‌دهد. لذا در شرایطی که قادر به تامین لایسنس نباشد، مسئولیتی متوجه سرو دیتا نخواهد شد.

سرو دیتا مسئولیتی در قبال پشتیبانی فنی از جمله نصب نرم افزار ها به کاربر نداشته، مگر آنکه خلاف آن اعلام شده باشد.

در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا ۷۲ ساعت قبل از زمان سر رسید، لایسنس کاربر از طرف سرو دیتا لغو شده قلمداد گردیده و سرو‌دیتا هیچ تعهدی در خصوص تمدید لایسنس کاربر نخواهد داشت. البته لایسنس تا پایان مدت قرار داد فعال خواهد ماند.

فصل پنجم؛ قوانین پشتیبانی و ارسال تیکت

کاربر موظف است درخواست های پشتیبانی خود را به زبان و فونت فارسی در پورتال کاربری ارسال نموده و از تماس با تلفن های واحد فروش ، فرم های تماس با ما و... برای پیگیری درخواست های پشتیبانی تا حد امکان خودداری نمایند و منتظر دریافت پاسخ خود از تیکت باشد

تنها روش ارایه پشتیبانی به کاربر، ارسال تیکت، ارتباط از طریق چت و تلگرام و ارسال ایمیل بوده و امکان مراجعه حضوری برای مطرح کردن مشکلات امکان پذیر نمیباشد. همچنین شایان ذکر است که ارسال تیکت سریع ترین راه برای گرفتن پاسخ می‌باشد و راه ارتباطی پیشنهادی ما نیز ارتباط از طریق ارسال تیکت پشتیبانی می‌باشد.

مراجعه حضوری تنها با هماهنگی قبلی و برای خدمات خاص ارایه خواهد شد. سرو دیتا بسته به سروس ارایه شده به کاربر، این گزینه را در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

پشتیبانی از سرویس ها و خدمات تنها به مالک اصلی سرویس (صاحب آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه) پس از تایید اطلاعات ثبت شده در سیستم کاربری، تعلق خواهد گرفت.

پشتیبانی فقط شامل سرویس ها و خدمات ارایه شده توسط سرو دیتا بوده و هیچ گونه تعهدی بابت پشتیبانی مشکلات سیستم های مدیریت محتوا (cms) و مشکلات موجود در سایت یا سرور کاربر، که ارتباطی با سرویس های سرو دیتا ندارد، ندارد مگر آنکه آن را به جهت افزایش رضایت کاربران انجام دهد.

ارائه هرگونه خدمات و پشتیبانی خارج از حیطه وظایف پشتیبانی سرو دیتا، می‌تواند مستلزم پرداخت هزینه باشد.

کاربر موظف است قبل از ارسال تیکت، از طریق پورتال کاربری و یا بات تلگرام نسبت به رفع مشکل از طریق ریستارت یا نصب مجدد اقدام کند. همچنین بخش سوالات متداول و بخش آموزش را مطالعه و در صورت عدم یافتن راه حل مناسب برای رفع مشکل خود، تیکت (درخواست پشتیبانی) مورد نظر را ارسال نماید.

کاربر موظف است در هنگام ارسال تیکت ، اطلاعات درخواستی مرتبط به هر واحد را به صورت دقیق و صحیح تکمیل نماید. در صورتی که اطلاعات به صورت ناقص یا اشتباه ارسال شود، سرو دیتا میتواند تیکت را بسته و از پاسخ به آن خودداری نماید.

کاربر موظف است اهمیت تیکت های ارسالی را با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب نماید.

کاربر موظف به باز کردن یک تیکت جدید برای هر درخواست پشتیبانی بوده و لازم است از باز کردن تیکت های قدیمی و بسته شده خودداری نماید.

کاربر مجاز به بازکردن چند تیکت متفاوت برای یک درخواست مشابه نمیباشد.

میانگین زمان پاسخ گویی به تیکت ها در ساعات اداری ۴ ساعت و در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل ۸ ساعت می باشد.

در زمان هایی مانند مناسبت های خاص و یا ارتقا و بروز رسانی سیستم و ... که سیستم کاربر در دسترس نباشد روش های جایگزین برای دریافت پشتیبانی خدمت کاربر اعلام خواهد شد.

فصل ششم؛ پرداخت هزینه سرویس

کاربران سرو‌دیتا قادر به تمدید سرور در هر زمان تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد از سررسید خواهند بود و صورتحساب به خصوصی صادر نخواهد شد. سرو‌دیتا قبل از انقضای سرور مجازی هشدارهایی را از طریق ایمیل به کاربر ارسال خواهد کرد

در صورت عدم تمدید سرور مجازی تا سر رسید صورت حساب ،سرویس کاربر به صورت خودکار توسط سیستم کاربری به حالت تعلیق در خواهد آمد.

در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا ۴۸ ساعت بعد از زمان سر رسید، آن سرویس کاربر از طرف سرو دیتا لغو شده قلمداد گردیده و سرو‌دیتا هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک آپ کاربر نخواهد داشت.

در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا ۴۸ ساعت پس از زمان سر رسید، سرور کاربر به صورت کاملا اتوماتیک حذف خواهد شد و تحت هیچ شرایطی قابل باز یابی یا ریکاوری نخواهد بود. همچنین سرو دیتا مسئولیتی در قبال اطلاعات سرور در صورت عدم پرداخت آن تا ۴۸ ساعت پس از سررسید نخواهد داشت.

فصل هفتم؛ شرایط و قوانین فروش و مالی

کاربر موظف است قبل از خرید هرگونه سرویس، نسبت به انطابق خواسته ها و نیازهای خود با سرویس ارائه شده توسط سرو دیتا اطمینان حاصل نماید. در صورتی که سرویس ارائه شده با انتظارات کاربر مطابقت نداشته باشد هیچ هزینه ای قابل عودت نخواهد بود مگر در سرورهای مجازی که در صورت خرید ماهیانه، شامل ۴۸ ساعت تضمین بازگشت وجه هستند.

هزینه کلیه سرویس ها مرتبط به قیمت دلار (مانند لایسنس ها، دامنه های بین المللی ، سرورهای خارج از کشور و...) ، به نرخ روز دلار محاسبه گردیده و صورت حساب کاربران با توجه به این نرخ بروز رسانی خواهد شد.

قیمت های مندرج در سایت تا پایان مدت زمان قرارداد هر کاربر معتبر بوده و در صورت هر گونه تغییر در قیمت ها، قرارداد کاربر با نرخ جدید قابل تمدید خواهد بود.

قیمتی که در هنگام سفارش کاربر در فاکتور منظور گردیده است، تا پایان مدت قرارداد معتبر می باشد.

تراکنش های انجام شده در صورتی که به هر دلیل ناموفق باشند حداکثر تا ۷۲ ساعت توسط بانک به کارت کاربر بازگشت داده خواهد شد.

فصل هشتم؛ قوانین بازگشت وجه

سرورهای مجازی در صورت خرید ماهیانه دارای ۴۸ ساعت زمان تست هستند که در صورت ناراضی بودن کاربر وجه مسترد شده به طور کامل برگشت داده خواهد شد .

کاربرانی که بعد از سپری شدن ۴۸ ساعت زمان تست سرورهای مجازی درخواست بازپرداخت وجه می نمایند باید دلیلی قانع کننده و یا مدرکی مستند ارائه نمایند .

کاربر نباید قبل از درخواست باز پرداخت وجه بیش از ۱۰ درصد از فضا ، پهنای باند یا سایر امکانات سرویس خریداری شده را استفاده کرده باشد .

کاربر در طی این ۴۸ ساعت نباید قوانین سرویس دهی را نقض نماید در غیر این صورت هیچ وجهی قابل استرداد نخواهد بود .

هزینه هایی مثل ثبت دامنه یا کانفیگ‌های مربوط به سرور(در صورتی که در هنگام خرید هزینه‌ای بابتشان دریافت شود) که قابل برگشت نباشند از مبلغ سرویس کسر خواهند شد .

کاربر موظف است قبل از ارسال درخواست عودت وجه ، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از روی سرورهای مجازی سرو دیتا منتقل نماید. سرو دیتا پس از لغو سرویس و برگشت هزینه هیچ تعهدی نسبت به نگهداری فایل ها و اطلاعات کاربر نخواهد داشت.

سرورهای اختصاصی به هیچ وجه قابل بازپرداخت نمیباشند مگر اینکه قبل از خرید توافقی در این موضوع بین کاربر و سرو دیتا انجام شود.

سرو دیتا عهد را بر صداقت کاربر گذاشته و برای تایید هویت کاربر تقاضای هیچ گونه مدرکی نمی‌کند. لذا در صورت درخواست بازگشت وجه، شماره حساب داده شده باید با نام مندرج در حساب کاربری فرد یکسان باشد. اگر کاربر قادر به ارائه شماره حسابی با نام صحیح خود نباشد، سرو دیتا میتواند مبلغ را به عنوان اعتبار به حساب کاربر اضافه نماید.

در صورت تقاضای بازگشت وجه کاربر باید شماره شبا برای حساب خود ارائه نماید. در صورت عدم امکان ارائه شماره شبا، و ارائه تنها شماره کارت، سرو دیتا این اختیار را دارد که هزینه شبکه شتاب را از مبلغ برگشتی کسر نماید.

در مواقعی که ظرفیت سرورهای سرودیتا در حالت تکمیل باشد و این مورد قبل یا هنگام سفارش به اطلاع کاربر رسیده باشد، بعد از راه اندازی سرور امکان بازگشت وجه حتی در طی ۴۸ ساعت اول سفارش وجود ندارد

بازگشت وجه تنها برای خریدهای جدید قابل انجام بوده و بدیهی است که برای تمدید هیچ یک از سرویس ها امکان بازگشت وجه وجود ندارد

تبصره: اعتبار داخلی تنها برای پرداخت فاکتور های پورتال کاربری قابل استفاده است؛ هرگونه مبلغ اعتباری که به حساب کاربر افزوده شده باشد، قابل عودت نمی‌باشد.

فصل نهم؛ نسخه پشتیبان یا بکاپ

به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای سرو‌دیتا نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و سرو دیتا در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

مسئولیت بکاپ گرفتن در سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود کاربر می باشد و سرو دیتا در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

سرو دیتا هیچگونه مسئولیتی در مورد تهیه نسخه پشتیبان ندارد ولی در صورتی که مقدور باشد، با درخواست کاربر با دریافت هزینه‌ای متناسب با معیارهایی مانند میزان حافظه مصرفی، اقدام به تهیه بکاپ از سرور کاربر می‌کند.

به دلیل حساسیت بالای قطعات کامپیوتری و امکان خرابی آن‌ها توسط عوامل محیطی مانند گرما، نوسانات برق، خطای سخت افزاری و نرم افزاری و... همیشه امکان خرابی سرور کاربر و قطع شدن موقت یا دائمی آن وجود دارد. در چنین شرایطی سرو دیتا سعی در تعمیر سرور کاربر و یا ارائه سرویس دیگر به او برخواهد آمد اما هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته کاربر نخواهد داشت.

فصل دهم؛ عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع و نحوه برخورد

کاربر موافقت می نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.

کاربر موافقت می نماید که از سرویس های سرودیتا برای حمله کردن، نفوذ و هرگونه فعالیت غیر قانونی در قبال منافع و تجهیزات اشخاص حقیقی و حقوقی مستقر و صاحب امتیاز در جمهوری اسلامی ایران استفاده نکند..

کاربر موافقیت می نماید که تحت هیچ عنوان از سویس های سرودیتا جهت راه اندازی صفحات فیشینگ استفاده نکند..

به علت ارزش بالای سلامت آیپی ها، انجام هرگونه فعالیتی که منجر به قرار گرفتن آیپی در لیست وبسایت UCEPROTECT گردد، تعلیق اتوماتیک آیپی تا زمان خارج شدن آن از لیست را به دنبال خواهد داشت..

چنانچه سرو دیتا به علت استفاده غیرقانونی کاربر از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه(spam) و یا موارد غیر اخلاقی؛ اطلاعات کاربر را حذف و یا اقدامات اصلاحی انجام دهد، هیچگونه وجهی قابل استرداد به کاربر نخواهد بود.

سرو دیتا حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید سرو دیتا در هر زمان برای خود محفوظ می دارد.

چنانچه خدمات یا محصولاتی توسط کاربر تهیه شده باشد سرو دیتا اجباری برای نظارت بر استفاده کاربر از خدمات و محصولات را ندارد.

سرو دیتا این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید. به عبارت دیگر سرو دیتا مجاز است دسترسی کاربر به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.

چنانچه استفاده کاربر از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه سرو دیتا ، مدیر و یا یکی از مدیران شود، سرو دیتا مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات، به ادامه سرویس دهی به کاربر خود خاتمه دهد.

مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از سرو دیتا تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر سرو دیتا در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

سرو دیتا برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

سرورهای سرو دیتا می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد ولی محدود به موارد زیر نیست‌ :

 • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
 • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
 • هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران
 • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 • سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
 • فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد
 • سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی
 • استفاده از سرویس های سرو دیتا برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل
 • استفاده از اسکریپت‌ها، پلتفرم ها، برنامه‌ها یا هرگونه استفاده ای که جز مباحث Spidering ، Crawlering ، Mailing Scripts ، Mailing lists ، Hot-Linking ، Proxy ، Bit Torrent ، AutoSurf, PTC, PTS ,PPC sites ، IP Scanners ، Port Scanners ، Fraudulent Sites ، Brute force Programs/Scripts/Applications ، leeching حساب شوند.

فصل یازدهم؛ قوانین سرویس‌های ویژه

سرویس‌های ویژه به هیچ وجه وارز نمی‌باشند و دریافت اولین ابیوز معادل فسخ یک طرفه قرارداد و حذف آنی و غیر قابل بازگشت سرور می‌باشد.

با توجه به اینکه سرویس‌های ویژه از زیرساخت اجاره ای ارائه می‌شوند، امکان نگه داری سرور حتی در حالت خاموش یا معلق بعد از اتمام زمان سرور نیز وجود ندارد و بلافاصله بعد از اتمام مدت سرور، سرور حذف خواهد شد.

با توجه به حذف آنی سرور بعد از اتمام زمان آن کاربران موظف هستند تا به موقع نسبت به تمدید سرور یا بکاپ اطلاعات موجود بر روی سرور خود اقدام فرمایند. هر گونه کوتاهی در این مورد از سمت کاربر مسئولیتی را متوجه سرودیتا نمی‌کند.

پلن‌های سرویس‌های ویژه به هیچ وجه و در هیچ زمانی قابل تغییر منابع مانند افزایش هارد، پردازنده یا رم نمی‌باشند.

سرویس‌های ویژه این امکان را به شما میدهند تا برای مدت زمان‌های کوتاه سرور بسیار قوی را برای استفاده‌های خاص اجاره کنید.

تخفیف‌های پلن‌های معمولی شامل سرویس‌های ویژه نخواهند بود مگر اینکه کد تخفیفی مخصوص این سرویس‌ها ارائه گردد.

با توجه به اینکه سرویس‌های ویژه از زیرساخت اجاره‌ای ارائه می‌گردند، هر گونه ادعای بعدی در مورد سرور برای فعال کردن مجدد سرور پذیرفته نخواهد بود.

فصل دوازدهم؛ موارد نهایی

سرو دیتا هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی سرو‌دیتا تلاش خود را برای کاهش اثرات آن می نماید. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی کاربران از شرایط خدمات نخواهد شد. شایان ذکر است تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور حساب خواهند شد.

با عضویت در پورتال کاربری سرو دیتا، کاربر مواد توافقنامه و ضوابط سرو دیتا را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از کاربر وجود ندارد.

کلیه کاربران سرویسهای سرو دیتا موظف به رعایت کامل این شرایط می باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و سرو دیتا حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان دارد. در صورت تغییر در این توافقنامه ؛ "تاریخ آخرین تغییرات" آن بروز خواهد شد و کاربر موظف است بصورت دوره ای این قوانین و شرایط را مطالعه نموده و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از این قوانین رافع مسئولیت کاربر نخواهد بود. کاربر اعلام می دارد با تمامی تغییرات آینده این توافقنامه از ابتدا موافقت کرده است.

مطالعه دقیق و کامل این توافق نامه و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربران سرو دیتا الزامی می باشد. این توافق نامه در محلی قرار داده شده است که در هنگام عضویت در سرو دیتا تمامی کاربران حتما باید تایید نمایند که این توافقنامه را به طور کامل مطالعه و با آن موافق می باشند و امکان عضویت در سایت سرو دیتا بدون تایید مطالعه و پذیرش تمامی بخش های این موافقت نامه وجود ندارد و هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم اگاهی از این موافق نامه پذیرفته نمی باشد.

آخرین زمان تغییر این موافقتنامه: ۱۳۹۷/۱۱/۱۳